Hurda Atık Kağıt

Hurda Atık Kağıt

 

Hurda Kağıt Fiyatları ,adresten Hurda Atık Kağıt alımı,Hurda Kağıt Geri Dönüşümü Hurda Karton Ve Defter Kitap Hurdası Alıyoruz.
Tüm Banka, Kamu ve Kurumlara Ait Hurda Atık Hizmeti Vermekteyiz.

 

 

Tüm banka kamu ve kurumlara ait hurda kağıt evrakları alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz.Arşiv hurda atık kağıtlar şirket ve firmalarda süresini doldurmuşevraklardır. Bu evraklar genelde klasörlü olmaktadır. Bu arşiv hurda kağıtları yerinden kendi araç ve elemanlarımızla alıp ayıklama tesisimizde ayrım işlemini yapıyoruz. Ayrım işlemi yapılan arşiv hurda kağıtlar düzenli bir şekilde imha sürecine giriyor.

Hurda Kağıt Arşiv İmha

Klasörlü olmayan arşiv hurda kağıtları ise direk olarak imhasını yapıyoruz. İsteğe bağlı olarak imha tutanağı antetli kağıt üzerinde düzenlenerek verilmektedir. Ayrıca resim ve video olarak sunum gerçeklestiriyoruz. Hurda ve atık kağıt olarak adlandırılan kağıtlar her sektörde kullanılan kağıtlardır. Bunlar çeşitli sektörde çıkan kullanılmış kağıtlardır. Bu kağıtları geri dönüşüme kazandırmak için firmalardan alarak tekrar kağıt olmasını sağlıyoruz. Bu tehlikesiz atıkları aldıktan sonra bunları sınıflarına göre ayırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir