Hurda Bakır

Hurda Bakır

Hurda bakır fiyatları Londra Metal Borsası (LME) verilerine göre günlük olarak değişmektedir. Aslında tüm metal maden fiyatları da aynı şekildedir. Bakırın kilosu ne kadar, kaç tl, kg fiyatı gibi sorularınız borsa verilerine göre yanıtlanmaktadır.

 

Soyma Bakır Fiyatları

 

Soyma bakır fiyatlarını en çok etkileyen faktör elinizdeki miktar ile soyma bakırın parlak rengini kaybedip kaybetmemesi ile doğrudan ilişkilidir. Ümraniye geri donusum, Bakır kararmış, yakılmış yada üzerinde plastik artıklar çok kalmış ise kırkambar bakır olarak satın alınmaktadır. Hurda bakırınızın kilosu ne kadar fazla ise sizlere daha yüksek fiyatlar verebiliriz.

Hurda Bakır Fiyatları
Hurda Bakır Klima Borusu

 

Klimaların gaz nakli işlevini yerine getiren bakır boru tesisatları eskimiş, yıpranmış, çalışmayan arızalı klimalardan sökülerek satılabilmektedir. Ayrıca en az 3 adet olmak üzere, hurda klimalarınızı da satın İstanbulun Bütün İlçelerinden  almaktayız.

Hurda Lama Bakır

Genellikle imalat ve sanayi sektörlerinde kullanılan uzun dikdörtgen levha şeklinde bakırlardır. Lamalar genellikle; yüksek akım, düşük voltaj dağıtımı ve kontrol ekipmanlarında, düşük ve orta voltaj anahtarlarında, trafolarda, topraklamalarda, elektriklenmelerde, elektrik panolarında, telefon santrallerinde, yüksek voltajın kullanıldığı ticari ve sanayi binalarında kullanılır. İmalar artıkları yada kullanım alanlarının sökümü sonrasında çıkan hurda lama bakırların fiyatlarını bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir